Czy pojawią się recenzje?

Opublikowano przez

W swoim blogu skupiam się głównie na informacjach czysto „reklamowych” wybranych produktów. Wiele z nich miałem w ręce w jednym z sklepów wędkarskich lub bazuje na informacjach dostarczonych przez producenta lub dystrybutora. Mimo wszystko sito zatrzymuje wiele notek prasowych, które otrzymuję czy to przez specyfikę promowanych metod łowienia, czy nie przekonujące mnie osobiście produkty.

Jednak jeśli jakaś firma zdecyduje się udostępnić mi swoje produkty na dłuższy czas, np. do testów z chęcią rozszerzę zawartość o recenzje lub testy. Jednak z powodu kosztów operacji udostępniania sprzętu i braku czasu na, aż tak dokładne analizowanie produktów nad wodą ( nie jestem wyczynowcem, a jedynie spędzam wolne dni nad wodą ) na chwile obecną nie ma takich możliwości.

Postaram się dokładniej opisać produkty, z których jestem zadowolony lub nie, a na których kupno się zdecydowałem. Jak przykłady mogę zapowiedzieć bolonkę 8m od dragona z notatki z dziś, która jest już w drodze. Także kilka kołowrotków zostanie mocno przetestowanych od czerwca do sierpnia ( Cormorany dedykowane do odległościówki oraz feedera) . Postaram się także przedstawić zalety pewnych modeli kołowrotków Shimano, o których mam bardzo dobre zdanie.

Jeśli ktokolwiek z odwiedzających ma propozycje dotyczące wartego uwagi sprzętu lub nowych informacji do strony to zapraszam do kontaktu ze mna lub umieszczania ich w komentarzach.

Pozdrawiam…

Have a nice day.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s