Middy, świetne wagglery w rozsądnych cenach…

Opublikowano przez

Anglia to kolebka wędkarstwa spławikowego. To stąd wywodzi się metoda łowienia dystansowego Match. W ojczyźnie spławika  firma Middy od lat zajmuje czołowe miejsce w produkcji i dystrybucji sprzętu związanego z tą metodą. Charakteryzują się one bardzo wysokim standardem wykonania, świetnymi materiałami użytymi do produkcji oraz dokładnie przemyślaną konstrukcją.

Konkurencyjnymi firmami są Drennan oraz Browning. Ich wagglery są najwyższej jakości o bardzo precyzyjnym wykonaniu i nowoczesnej konstrukcji. Jednak ceny co kosmiczne (20-40zł za spławik).

Oferta firmy Middy w spławikach do odległościówki jest bardzo bogata i oparta na latach doświadczeń. Świetne spławiki typu Insert oraz Peacock na delikatne brania na jeziorach. Kanałowe Wagglery do dalekich wyrzutów także spełniają swoją rolę w zupełności. Przy wysokiej jakości oraz dokładnym wyważeniu spławiki prezentują bardzo ciekawą ofertę cenową. Szczerze polecam te spławiki początkującym jak i zaawansowanym wędkarzom. Nie warto przepłacać za jedynie inna firmę tak dużych pieniędzy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s