Expert, największy polski producent spławików

Opublikowano przez

Firma Expert produkuje spławiki już 15 lat, zarówno na rynek detaliczny i dla producentów zagranicznych. W tym czasie stworzyła bogatą ofertę ponad 600 wzorów. Spławiki są bardzo ładnie pomalowane i dopracowane w szczegółach. Można je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach 5-10zł sztuka. To świetny zakup dla początkujących wędkarzy, uczących się połowu spławikiem.

Oferta obejmuje spławiki przelotowe, wagglery, spławiki do bata, bolonki, zestawu skróconego. Znajdziemy także spławiki żywcowe, nockowe, karpiowe itd. Naprawdę jest w czym wybierać. Jedyne wady tych spławików to ich średnia wytrzymałość oraz czasami niedokładne wyważenie.W ofercie firmy wyróżnia się seria spławików Kogata Champion Collection. Wytrzymałość, jakość wykonania oraz wyważenie są wyższe.

Jeśli ktoś nie chce wydawać fortuny na spławiki do rekreacyjnego łowienie szczerze polecam produkty firmy Expert. Posiadam w swoim zapleczu kilkanaście wagglerów oraz spławików bolonkowych tej firmy. Wagglery mimo już 4 sezonów nie wykazują śladów zużycia. Spławiki bolonkowe po 3 sezonach niestety kończą swój żywot, jedynym wyjątkiem jest seria Kogata Champion Collection.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s