Zielona zanęta, tak Dragon MAGNUM Lin-Karaś

Opublikowano przez

MAGNUM to bardzo popularna seria zanęt wędkarskich, przeznaczonych zarówno do łowienia zawodniczego, jak i rekreacyjnego. Wieloletnie doświadczenia polskich i zagranicznych wędkarzy, zaowocowały powstaniem receptur, których skuteczność została w ostatnich latach doceniona.

Zanęty MAGNUM zawierają zwiększoną ilość składników smakowych i zapachowych, takich jak: czekolada, ziarno kakaowe, a także orzechy arachidowe, laskowe i włoskie oraz migdały, decydujących o ich atrakcyjności dla dużych okazów ryb karpiowatych. Specjalny dodatek składników mineralnych o dużej zasadowości powoduje miejscowe obniżenie kwasowości wody, przez co dodatkowo działa silnie wabiąco na ryby występujące w zakwaszonych wodach.

W ostatnim czasie oferta MAGNUM wzbogacona została o nowy element, zieloną zanętę przeznaczoną do połowu ryb Lin-Karaś. Zanęta ma grubą frakcję i wzmocniony zapach. Zielony kolor ułatwia jej wabienie dużych ryb żerujących w pobliżu roślinności wodnej.

Cena dość atrakcyjna 6zł za 1kg i 12zł za 2,5kg. Kilka razy użyłem jej nad wodą i udało mi się złapać pojedyncze karasie i karpie na łowisku na którym do tej pory takich ryb nie widziałem.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s