Porozumienia okręgów 2012…

Opublikowano przez

Na portalu wedkuje.pl pojawiła się interaktywna mapa porozumień okręgów wędkarskich na 2012 rok.

 

Dla Okręgu Wrocławskiego sytuacja wygląda następująco:

 

Dopłata dla okręgów Leszno, Opole, Katowice wynosi 50% składki okręgowej

Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ

2 comments

  1. Ja akurat mieszkam we Wrocławiu. Przy prezentacji produktów ciężko jednoznacznie wskazywać sklep. Ja przykładowo mimo, że oglądam różne akcesoria w różnych sklepach we Wrocławiu, zakupy robię w sklepach internetowych. Po prostu wychodzi taniej…
    Z drugiej strony mimo samego użytkowania i oglądania sprzętu w różnych sklepach, wiem że ceny dynamicznie się zmieniają oraz, że ludzie maja swoje ulubione sklepy więc nie sugeruje miejsca zakupu.
    Udostępnianie informacji o sklepie jest utrudnione jeśli np opis sprzętu i dostęp mam od producenta a nie w sklepie, czasami nie wiem gdzie jest oferowany, ani kiedy będzie dostępny.
    Współpracuję z kilkoma sklepami internetowymi. Wówczas jeśli sklep udostępnia towar to umieszczam przy notce informację gdzie można go zakupić. Tak samo jeśli producent w informacjach do mnie udostępni sugerowane ceny detaliczne.
    Pozdrawiam, Michał.

  2. To wszystko fajne jest i zarazem wiarygodne, jeżeli pisze to fachowiec, a takim z pewnością jest Michał. Bardzo piękna lektura przed sezonem z której radzę skorzystać, problem tkwi gdzie indziej. Skoro mamy wgląd w te „fachowe rady”, zachodzi zatem pytanie: czy można precyzyjniej wskazać sklep nie posądzając o jakąkolwiek – kryptoreklamę jego. Z moich dotychczasowych doświadczeń klienta, myślę że najlepiej jest wyposażony w jakikolwiek sprzęt na terenie Kalisza i nie tylko, Zoologiczno – Wędkarski sklep Michała Jasnowskiego przy starym Tesco. Ja osobiście polecam kołowrotki – Browninga, na które w tym roku mam „odłożone zaskórniaki”, natomiast nawinę na nie NOWOŚĆ Berkleja linkę – NANO FIL. Pozostanę pewnie wierny spinningom Kongera, chociaż nie wykluczone jest, że nie skuszę się na Dragony. Te wszystkie nowości mogę kupić u Michała, w jego sklepie…Życzę Szanownym Koleżankom i Kolegom w 2012 r. samych radosnych oraz relaksowych wypraw nad wodę, a nad nią wypoczynku i niezapomnianych wrażeń!!! Z wędkarskim pozdrowieniem: „DARZ – WODO” – Paweł Kaczmarek z Kalisza…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s