Oferta producentów na 2012 rok…

Opublikowano przez

W ostatnim czasie dotarły do nas katalogi kilku polskich dystrubytorów i producentów.

Są wśród nich zarówno papierowe księgi, pełne ciekawych produktów. Postaram się poszukać w nich nowości wartych uwagi, a następnie zdobyć je do testów w zaprzyjaźnionych miejscach. Mam nadzieję, że współpraca bloga z sklepami i dystrybutorami, którą rozpocznę w tym roku zaowocuje wieloma ciekawymi artykułami.

Dodatkowo otrzymałem część katalogów w formie elektronicznej. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zaczną one stopniowo pojawiać się jako dostępne do ściagnięcia w widgecie konta box.net umieszczonym po prawej stronie bloga. Do tej pory nie korzystałem jeszcze z tego widgetu. Liczę, że udostępnienie katalogów pójdzie gładko.

Za oknem coraz cieplej, część z was na pewno już zaczyna wiosenny przegląd sprzętu, niektórzy wymiany żyłek na kręciołkach, a nieliczny już mają za sobą pierwsze wiosenne połowy. Życzę wam wszystkim udanego sezonu w tym roku, wielu zdjęć swoich okazów.

Zapraszam chętnych do przesyłania swoich sukcesów na adres buczko.michal@gmail.com z chęcią pokaże je naszym czytelnikom.

Pozdrawiam, Michał.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s