Sezon 2020

Opublikowano przez

Dawno mnie tu nie było, troche udało się odświeżyć szatę graficzną i co dalej w 2020?

wracamy nad wodę 🙂

Plany są dość mocne, dzięki współpracy z kilkoma ciekawymi pojawi się trochę ciekawostek:

1.) W sprzętowych ciekawostkach pojawi się węższa specjalizacja – chcę bardziej skupić się na method-feeder i przedstawić więcej ciekawostek wokół tej metody.

2.) Pojawi się trochę więcej sprzętu – mam kilka ciekawych smaczków, które wpadły mi w ręce w tym roku, przykładowo ciekawe wędkarskie akcesoria dostępne w uwaga Decatlonie. Dużo sprzętu do testów, w tym kołowrotki DAIWA, akcesoria do foteli wędkarskich różnych firm, żyłki Daiwa, dużo wpadło ciekawych tematów od TTKarp: https://www.ttcarp.pl/ także dużo przynęt i mixów od FeederBait: http://www.feederbait.pl/

3.) W tym roku pierwszy raz nie zdecydwałem się na przedłużenie umowy z PZW i chcę na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie odwiedzić wiecej łowisk komercyjnych i wrzucić wam co nieco informacji o łowiskach i warunkach, cenach, regulaminach itp.

4.) Jeden z lokalnych sklepów internetowych udostępnił mi w promocyjnej cenie niemal pełną o ofertę pudełek i akcesoriów EVA z ofery GURU, na pewno będzie wiele opinii.

Trzymam kciuki za więcej czasu i aktywności tutaj, jeśli coś ze sprzętu i łowisk, czy innych tematów interesuje was w pierwszej kolejności dajcie znać, może zmienimy priorytety. Pozdrawiam i połamania kija 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s